fbpx
Back To Top

Agencja Eventowa FSWO.

FSWO Sp. z o.o. to agencja eventowa, która od ponad 14 lat zajmuje się wsparciem biznesu w obszarze działań marketingowych, sprzedażowych oraz HR’u.

Tworzymy kompleksowe rozwiązania, uwzględniając wiedzę z różnych obszarów zarządzania organizacją. Kompleksowo realizujemy kampanie employer brandingowe, projektujemy działania zwiększające zaangażowanie oraz lojalność Twoich pracowników i klientów, zwiększamy skuteczność działania sił sprzedaży, a także opracowujemy pełną komunikację marki wraz z działaniami aktywizującymi.

Wywodzimy się z branży eventowej, dlatego też event jest nieodłącznym narzędziem  naszej pracy. Pokazujemy naszym klientom, jak mogą wykorzystać swój potencjał i projektujemy kampanie, gdzie event jest jednym z tych narzędzi, które przekłada się na osiągnięcie celów biznesowych.

Jesteśmy otwarci na dialog, wierzymy, że lepsze zrozumienie jest kluczem do sukcesu całego projektu. Współpracujemy z różnymi branżami, znamy ich specyfikę, dzięki czemu zdobywamy bezcenne doświadczenie, projektując coraz lepsze rozwiązania. Sprawdź nas!
Nasza Agencja Eventowa działa w takich miastach jak: Kraków, Warszawa, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk.
Zobacz realizację naszych eventów w portfolio.

 

Nasza Agencja FSWO jest świadoma kwestii związanych ze zrównoważonym rozwojem. Dlatego z zaangażowaniem podejmujemy działania mające na celu nasz rozwój w wielu obszarach ESG, co potwierdzają pozytywne rezultaty w procesach weryfikacji przeprowadzanych przez dwie renomowane platformy: EcoVadis i Avetta.
Dzięki pozytywnym wynikom weryfikacji obu systemów, jako Agencja Eventowa FSWO, potwierdzamy swoje zobowiązanie do odpowiedzialnego biznesu. Skupiamy się na osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju, jednocześnie spełniając najwyższe standardy etyczne, społeczne i środowiskowe. Te pozytywne oceny stanowią nie tylko dowód na skuteczne wdrażanie polityki zrównoważonego rozwoju, ale także budują zaufanie wśród naszych klientów, partnerów biznesowych i społeczności.

Współpraca.

Jesteśmy członkiem różnych organizacji branżowych, poprzez które działamy na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku spotkań.